MAGIA ZABYTKÓW

Zabytek trzeba obejrzeć i sfotografować o każdej porze dnia i roku, w różnych warunkach różnym świetle. Niekiedy fotografia zabytków nieciekawie wygląda w pełnym słońcu, ale zaczyna "grać" o zmierzchu.

 

DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE

Dzisiaj można korzystać z wielu sposobów na to, aby pokazać siebie, swoją firmę czy działalność. Wśród nich dużym powodzeniem cieszą się tablice reklamowe, zarówno te mniejsze jak i większe.

Cena nie jest niska

Zwykle dzieli się je na trzy rodzaje, czyli na te naścienne, wolnostojące oraz wbetonowane. Od tego wyboru zależy oczywiście również cena, bo zwykle im większa tablica, tym jest droższa. Produkcja tablic reklamowych to duża dziedzina, ponieważ zapotrzebowanie na nie jest cały czas spore. Przy wielu firmach i osobach zajmujących się tego typu rzeczami zawsze zalecam zachowanie czujności i ostrożności, aby czasami nie natknąć się na kogoś, kto pomimo zapewnień nie spełni naszych oczekiwań.

WIZYTÓWKI MULILOFT - CO TO TAKIEGO?

Obecnie wizytówki należą do podstawowych narzędzi w każdym biznesie, dlatego ich wagi nie można lekceważyć. 

Wizytówki - dla kogo są skierowane?

Wizytówki powinien posiadać każdy, bez względu na to czy zarządza znacznej wielkości firmą, jest kierownikiem wysokiego szczebla, czy może prowadzi własną, jednoosobową działalność.

RÓWNOWAŻENIE EKSPOZYCJI

Ludzkie oczy charakteryzują się znacznie większym zakresem dynamiki niż jakakolwiek cyfrowa matryca. W praktyce oznacza to, iż człowiek oglądający dany pejzaż na żywo jest w stanie zauważyć nawet najmniejsze detale występujące w jego kształcie lub barwie. Aparat fotograficzny tego nie potrafi, czego konsekwencją są między innymi prześwietlenia lub zbyt duże obszary bieli bądź ciemności. Dlatego też podstawowym warunkiem stworzenia zdjęcia, które stosunkowo wiernie odtworzy rzeczywistość jest właściwe wyważenie ekspozycji, czyli sprawienie, by dane zdjęcie nie było ani zbyt jasne ani zbyt ciemne.

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI GRAFIKA

Niektórym ludziom praca grafika reklamowego wydaje się dosyć monotonna. Prawda jest jednak taka, że jako grafik stale napotykam na nowe wyzwania, którym muszę sprostać.

Różnorodność reklamy

Niewątpliwie, tym co sprawia, że moja praca nie jest monotonna jest różnorodność reklamy. Dzisiaj marketing to nie tylko bilbordy i spoty reklamowe. Reklama jest wszędzie, a treść musi być zależna od jej lokalizacji. Jak się okazuje, często wykonuję nawet reklamy, znajdujące się na reklamowanych produktach. Chodzi tu na przykład o zawieszki na butelki projekt których nie jest prosty, gdyż muszę wziąć pod uwagę zarówno typ produktu, jak i typ grupy odbiorców oraz przede wszystkim kształt butelki oraz zawieszki.

STYLOWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Bardzo wiele osób pyta mnie, w jakiej formie najlepiej sprawdza się fotografia ślubna. Ponieważ miałam wielokrotnie do czynienia z sesjami tego typu, jestem w stanie doradzić najlepszy sposób. Warto przede wszystkim rozważyć bardzo rozbudowaną sesję. Powinna ona uwzględniać zarówno zdjęcia plenerowe, jak i swego rodzaju reportaż z dnia ślubu. W obu przypadkach kluczowy jest dobór odpowiedniego zakładu, dzięki czemu fotografia ślubna będzie doskonale się prezentować.

PROFESJONALNE DRUKOWANIE TECZEK FIRMOWYCH

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne drukowanie teczek firmowych na bardzo wysokim poziomie i w przystępnej cenie, to serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Wysokiej jakości wydruki pełnokolorowe z pewnością dodadzą teczkom firmowym atrakcyjności, dzięki czemu łatwiej będzie im spełnić swoje zadania reklamowe. Posiadam własne wykrojniki teczek firmowych, dzięki czemu jestem w stanie podjąć się nawet najbardziej nietypowych i najbardziej skomplikowanych zleceń.

PRZESTRZEŃ DO ZAGOSPODAROWANIA

Przestrzeń pozytywna to ta część projektu graficznego, która wypełniona jest przez kolejne elementy, a negatywna to z kolei wszystko to, co otacza tę pierwszą. 

Ważniejszy kształt czy rozmiar?

Moje spojrzenie na projektowanie graficzne, na każdy kolejny projekt zawsze zaczynam właśnie od przestrzeni. Oczywiście na początku jest ona pusta, a dopiero z czasem i kolejnymi podejmowanymi przeze mnie działaniami zaczyna nabierać kształtów, wyrazistości i konkretnej treści. Zarówno ta pozytywna jak i negatywna przestrzeń są tak samo ważne, uzupełniają się i sprawiają, że jest to jedność. Jedna bez drugiej nie może istnieć, a nie bez znaczenia jest również jej kształt oraz rozmiar. Jak już wiele razy wspominałem, tutaj wszystko ma sens i znaczenie.

ULOTKA SKŁADANA W Z A WARTOŚĆ DODANA

Od zawsze wiedziałam, że praca w charakterze grafika komputerowego dostarczy mi wielu ciekawych wyzwań, a co więcej, po ich zrealizowaniu będę miała prawo czuć się usatysfakcjonowana. Byłam tego świadomą już wówczas, gdy podejmowałam pracę w agencji reklamowej, której współwłaścicielką zostałam zaledwie po kilku latach pracy.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z FOTOGRAFII REKLAMOWEJ

Zajmuję się grafiką od kilku lat, a moim podstawowym źródłem dochodu jest fotografia reklamowa. Bardzo często znajomi pytają mnie, na czym tak naprawdę polega moja praca i z jakiego powodu ktoś w ogóle zamawia tego typu zdjęcia. Ludzie wydają się nie mieć pojęcia, co tak naprawdę kryje się za fotografiami, które służą za reklamę w internecie, gazecie czy na billboardzie. Fotografia reklamowa jest bardzo złożonym zagadnieniem, ale zawsze staram się wyjaśnić, do czego służy.