STYLOWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Bardzo wiele osób pyta mnie, w jakiej formie najlepiej sprawdza się fotografia ślubna. Ponieważ miałam wielokrotnie do czynienia z sesjami tego typu, jestem w stanie doradzić najlepszy sposób. Warto przede wszystkim rozważyć bardzo rozbudowaną sesję. Powinna ona uwzględniać zarówno zdjęcia plenerowe, jak i swego rodzaju reportaż z dnia ślubu. W obu przypadkach kluczowy jest dobór odpowiedniego zakładu, dzięki czemu fotografia ślubna będzie doskonale się prezentować.

PROFESJONALNE DRUKOWANIE TECZEK FIRMOWYCH

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne drukowanie teczek firmowych na bardzo wysokim poziomie i w przystępnej cenie, to serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Wysokiej jakości wydruki pełnokolorowe z pewnością dodadzą teczkom firmowym atrakcyjności, dzięki czemu łatwiej będzie im spełnić swoje zadania reklamowe. Posiadam własne wykrojniki teczek firmowych, dzięki czemu jestem w stanie podjąć się nawet najbardziej nietypowych i najbardziej skomplikowanych zleceń.

PRZESTRZEŃ DO ZAGOSPODAROWANIA

Przestrzeń pozytywna to ta część projektu graficznego, która wypełniona jest przez kolejne elementy, a negatywna to z kolei wszystko to, co otacza tę pierwszą. 

Ważniejszy kształt czy rozmiar?

Moje spojrzenie na projektowanie graficzne, na każdy kolejny projekt zawsze zaczynam właśnie od przestrzeni. Oczywiście na początku jest ona pusta, a dopiero z czasem i kolejnymi podejmowanymi przeze mnie działaniami zaczyna nabierać kształtów, wyrazistości i konkretnej treści. Zarówno ta pozytywna jak i negatywna przestrzeń są tak samo ważne, uzupełniają się i sprawiają, że jest to jedność. Jedna bez drugiej nie może istnieć, a nie bez znaczenia jest również jej kształt oraz rozmiar. Jak już wiele razy wspominałem, tutaj wszystko ma sens i znaczenie.

ULOTKA SKŁADANA W Z A WARTOŚĆ DODANA

Od zawsze wiedziałam, że praca w charakterze grafika komputerowego dostarczy mi wielu ciekawych wyzwań, a co więcej, po ich zrealizowaniu będę miała prawo czuć się usatysfakcjonowana. Byłam tego świadomą już wówczas, gdy podejmowałam pracę w agencji reklamowej, której współwłaścicielką zostałam zaledwie po kilku latach pracy.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z FOTOGRAFII REKLAMOWEJ

Zajmuję się grafiką od kilku lat, a moim podstawowym źródłem dochodu jest fotografia reklamowa. Bardzo często znajomi pytają mnie, na czym tak naprawdę polega moja praca i z jakiego powodu ktoś w ogóle zamawia tego typu zdjęcia. Ludzie wydają się nie mieć pojęcia, co tak naprawdę kryje się za fotografiami, które służą za reklamę w internecie, gazecie czy na billboardzie. Fotografia reklamowa jest bardzo złożonym zagadnieniem, ale zawsze staram się wyjaśnić, do czego służy.

WYBÓR FORMATU ULOTKI A TAJNA WIEDZA

Kiedy zaczynałam swoją pracę w agencji reklamowej, miałam poczucie, że będzie to super zajęcie i w niczym się nie pomyliłam. Kontakt z klientami, podpowiadanie im najlepszych rozwiązań to działania, które od zawsze lubiłam i marzyłam o tym, żeby stały się elementem mojego codziennego życia zawodowego.

NIETYPOWE ZDJĘCIA ŚLUBNE

Zajmuję się przygotowywaniem stylizacji ślubnych, w tym również na rozmaite sesje plenerowe. Dlatego współpracuję z wieloma fotografami, którzy bardzo często wzbogacają moje pomysły własnymi. Ostatnio otrzymałam bardzo oryginalne zlecenie, polegające na przygotowaniu stylizacji retro. Przygotowania miały dotyczyć zarówno ubioru Młodej Pary, wystroju lokalu weselnego, jak i ozdoby samochodu.

DRUKARNIA ONLINE – JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Prowadzona przeze mnie drukarnia online wykorzystuje najnowsze technologie, dzięki którym jakość materiałów poligraficznych stoi na najwyższym poziomie. Zawsze przywiązywałam szczególną wagę nie tylko do wyboru odpowiedniego papieru, ale także rodzaju druku, ponieważ od tego zależy przede wszystkim powodzenie przedsięwzięcia.

MALOWANIE KRAJOBRAZÓW

Odkąd pamiętam, malowanie krajobrazów było moją pasją. Od dziecka lubiłam przesiadywać za miastem i obserwować zmieniającą się przez cały rok przyrodę. Z czasem obudziło się we mnie również. zainteresowanie różnymi formami artystycznymi. Dzięki temu nauczyłam się uwieczniać najpiękniejsze krajobrazy za pomocą farb. Byłam jednak świadoma, że jeżeli chcę traktować to zajęcie poważnie, muszę koniecznie dokształcić się w tym kierunku.

OBRAZ CANVAS? DLACZEGO NIE!

Płótno artystyczne canvas to produkt znany na polskim rynku od kilku lat. Jednak z doświadczenia wiem, że klienci wielokrotnie go nie znają i nie są do końca przekonani do druku materiałów reklamowych na tego typu materiale. Tymczasem wielkoformatowy obraz canvas może stanowić doskonały nośnik informacji.