PROJEKT DO ZREALIZOWANIA

Przyznaje się, że praca grafika reklamowego jest pełna wyzwań. Jednak od razu dodam, że jest to praca dla osób o mocnych nerwach. Dlaczego? Bowiem tylu ilu jest ludzi, tyle czasem opinii na jeden temat. Wykonujesz projekt folderu dla jednej firmy i Tobie się podoba. Zleceniodawcy jednak nie. Kiedy jednak pytasz o to, co masz poprawić, to już jednak nie do końca wiedzą o co chodzi. I czasem trzeba tak się licytować z tymi naszymi klientami. Jednak nie wszyscy tacy są.

W każdym razie, jak mówiłam, jest to bardzo fajna praca, która pozwala na realizację swoich pasji, swoich wizji. Mam przyjemność projektować foldery reklamowe dla najróżniejszych firm. A skoro są to firmy z różnych branży, to folder reklamowy nie może być na tzw."jedno kopyto". Muszą się czymś różnić, czymś bardziej interesować. Nie jest to łatwe zadanie, jeżeli jednak ma się głowę pełna pomysłów, to na pewno dobry grafik każde zamówienie zrealizuje.

Najważniejsze to poznać oczekiwania swoich klientów. Ile stron ma mieć taki folder, jakie usługi mają być na pierwszym miejscu, jakie zdjęcia wykorzystać, czy można wybrać jakieś ze strony, czy wyślą Wam konkretne, inne fotografie - tych pytań jest naprawdę wiele. Jednak musicie je zadać, jeżeli chcecie zaprojektować naprawdę dobry i przyciągający uwagę folder. Dzięki takim właśnie folderom zdobywa się największe grono klientów, którzy inwestują w daną firmę. Dlatego musi to być coś unikalnego, atrakcyjnego dla oka, co spowoduje, że przyciągnie uwagę wszystkich potencjalnych klientów.

Leave a comment

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.