SYLWESTER ZATRZYMANY NA ZDJĘCIU

Zamawianie profesjonalnego fotografa na imprezę sylwestrową to coraz powszechniejsza praktyka. Każdy chce zatrzymać pożegnanie odchodzącego roku na pięknych zdjęciach, a trudno zmusić któregokolwiek z zaproszonych gości, by zajmował się fotografowaniem innych bawiących się osób. Dlatego właśnie wynajmuje się osobę, która będzie z wdziękiem krążyć wokół gości i uwieczniać ich emocje na fotografiach. W tym tekście podpowiem ci, co fotograf powinien robić na imprezie.

Tańce i zabawy, czyli to, co w sylwestrze najbardziej urzeka

Fotograf na sylwestra jest zamawiany po to, by uchwycić najpiękniejsze chwile w tym ostatnim dniu roku. Ta noc jest wyjątkowa, bo do sylwestra najczęściej ludzie szykują się przez cały rok i chcą, by był bardzo udany. To dlatego ci, którzy zwykle nie tańczą podnoszą się krzeseł i podrygują w rytm muzyki oraz wyśpiewują słowa znanych piosenek. Zadaniem fotografa jest to wszystko uchwycić i zadbać o to, by ten ruch, tą radość i swobodę na zdjęciach złapać. To samo tyczy się głośnego odliczania do północy, które zawsze w piękny sposób łączy wszystkich gości.

Emocje i wzruszenia, a to wszystko zostanie w albumie zdjęć

Oprócz tańców i zabawy sylwester to także wielkie emocje. Czasem fotograf uchwyci radość i beztroski śmiech, innym razem refleksję i nutkę smutku. Wszystkie te emocje są piękne, a przynajmniej fotograf może je takimi uczynić. Prawdziwą sztuką nie jest bowiem stworzenie ładnej kompozycji czy uchwycenie danej palety barw. Fotografia to zatrzymanie chwili na zawsze i właśnie tym powinien kierować się fotograf na sylwestrze.

Leave a comment

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.