CIEKAWE I ZABAWNE ZAWIESZKI NA DRZWI

Nie raz zdarzyło się tak, że ktoś wszedł do pokoju bez pukania? Jest to bardzo denerwujące zwłaszcza w momentach, kiedy pracujemy lub robimy coś bardzo ważnego i nie chcemy, aby ktoś nam przeszkadzał. Doskonałym rozwiązaniem dla tego typu zachowań jest zakup zawieszki na drzwi.

Czym są i gdzie kupić zawieszki na drzwi?

Zawieszki na drzwi to bardzo proste w swojej formie papierowe, prostokątne kartoniki wyposażone w odpowiedni zawieszki na drzwiotwór, dzięki któremu zawieszka może zawisnąć na klamce drzwi. Wykonane z grubego, kredowego papieru świetnie się prezentują i są niezwykle odporne na zagniecenia. Ponadto zawieszki można również spersonalizować zlecając grafikowi wykonanie odpowiedniego projektu zawieszki. ostateczny produkt może zawierać zabawny obrazek i oryginalne, ciekawe hasło, dzięki czemu następnym razem będzie można uniknąć wtargnięcia do pokoju niepożądanych osób. Ten pomysł z pewnością spodoba się nastolatkom, którzy nie lubią kiedy do pokoju wchodzą rodzice w momencie, kiedy oni przyjmują gości.

Zawieszki można zakupić w drukarniach lub na portalach aukcyjnych. Ponadto można zakupić pojedyncze sztuki lub zlecić druk kilkunastu czy kilkudziesięciu zawieszek.

Gdzie najczęściej wykorzystuje się zawieszki?

Zawieszki na drzwi najczęściej można spotkać w różnego rodzaju hotelach i pensjonatach. Służą one komunikacji gości hotelowych z obsługą w różnych sytuacjach. Wywieszając zawieszkę na drzwi gość wyraźnie zaznacza, że nie chce aby w danym momencie mu przeszkadzać ponieważ wypoczywa lub pracuje. Ponadto można również wywiesić taką zawieszkę i zasygnalizować ekipie sprzątającej, że gość nie chce, aby w danym momencie sprzątać jego pokój, wymieniać pościel czy ręczniki. zawieszki na drzwi to bardzo pomocne, proste i łatwe w użyciu produkty, które dają czytelny komunikat. Ponadto mogą one stanowić również bardzo estetyczną wizytówkę danego miejsca. Zawieszki na drzwi mogą być składane, drukowane dwustronnie, laminowane w celu dłuższej żywotności oraz większej odporności - wszystko zależy od potrzeb i preferencji klientów.

Leave a comment

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.