WIZYTÓWKI MULILOFT - CO TO TAKIEGO?

Obecnie wizytówki należą do podstawowych narzędzi w każdym biznesie, dlatego ich wagi nie można lekceważyć. 

Wizytówki - dla kogo są skierowane?

Wizytówki powinien posiadać każdy, bez względu na to czy zarządza znacznej wielkości firmą, jest kierownikiem wysokiego szczebla, czy może prowadzi własną, jednoosobową działalność.

Wizytówka nadaje wizerunek danej osobie, firmie oraz podejściu biznesowemu do wszystkich klientów. Musi zostać ona w odpowiedni sposób zaprojektowana, aby nie tylko przyciągała uwagę, ale również aby można na niej było od razu znaleźć wszystkie niezbędne informacje - zarówno te kontaktowe, jak i na temat działalności właściciela wizytówki. Ponadto należy również pamiętać, że wizytówka jest jednym z dopuszczalnych sposób przedstawiania siebie oraz swojej firmy innym partnerom biznesowym bez narzucania się.

Wizytówki multiloft - fantastyczne, nowoczesne wizytówki, które wyróżniają z tłumu

Wizytówki multiloft znacznie różnią się od zwykłych wizytówek grubością oraz gramaturą. Multilofty złożone są z 3 warstw o gramaturze 270 g każda. Oznacza to, że jedna wizytówka ma gramaturę 810 g. Jest one wykonana z najwyższej jakości papieru, jest bardzo solidna i trwała. Zewnętrzne warstwy wykonane są z białego papieru, natomiast pomiędzy nimi znajduje się kolorowa warstwa wykonana z papieru barwionego w masie, czemu zawdzięcza bardzo wyrazisty, piękny i nieblaknący odcień. 

Mulilofty to wizytówki do zadań specjalnych szczególnie dla tych osób, które pragną się wyróżniać i pozostawać w pamięci potencjalnych przyszłych klientów. Zarówno wierzch jak i dół wizytówki może zostać dowolnie zadrukowany według projektu zleconego przez klienta. Dla tych, którzy nie mają jeszcze projektu istnieje opcja skorzystania z gotowych szablonów. Wizytówki multiloft to gwarancja sukcesu i pozostania w pamięci klientów i kontrahentów. Ponadto multilofty zostały zrobione z myślą o tych osobach, które pragną wywołać duże wrażenie w towarzystwie, a taka wizytówka jest do tego idealnym sposobem.

Leave a comment

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.