STYLOWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Bardzo wiele osób pyta mnie, w jakiej formie najlepiej sprawdza się fotografia ślubna. Ponieważ miałam wielokrotnie do czynienia z sesjami tego typu, jestem w stanie doradzić najlepszy sposób. Warto przede wszystkim rozważyć bardzo rozbudowaną sesję. Powinna ona uwzględniać zarówno zdjęcia plenerowe, jak i swego rodzaju reportaż z dnia ślubu. W obu przypadkach kluczowy jest dobór odpowiedniego zakładu, dzięki czemu fotografia ślubna będzie doskonale się prezentować.

Sesję plenerową najlepiej zamówić w innym terminie, niż dzień ślubu. Dzięki temu fotograf będzie mógł lepiej skupić się na swojej pracy, a para nie będzie stresowała się ograniczonym czasem i lepiej wypadnie na zdjęciach. Plenerowa fotografia ślubna może być naprawdę pięknie zrealizowana, jednak kluczowe znaczenie ma wybór odpowiedniej lokalizacji. Osobiście polecam zrezygnować z parków i alejek, a postawić na mniej oczywiste rozwiązania.

Według mnie trudniejszym zadaniem dla fotografa jest stworzenie autentycznego i wzruszającego fotoreportażu. Musi on bardzo starannie i dyskretnie podążać za biegiem wydarzeń, co pozwoli mu na uwiecznienie najważniejszych etapów ceremonii oraz wszystkich detali i szczegółów wokół. W połączeniu z piękną sesją plenerową jest to doskonała pamiątka ze ślubu, do której wracać można przez całe lata.

Leave a comment

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.